1 Sklepy sprzedające ten produkt, porównaj ceny od 45,40 zł:
Przenośny 7 dni w tygodniu, 3 posiłki dziennie,
* Ceny zwierają VAT i są zależne od cen transportu. Informacje o ofercie są dostarczane przez odpowiedniego sprzedawce. Ceny produktu oraz/lub ceny tansportu mogły wzrosnąć od ostatniej aktualizacji!
Może Cię zainteresuje
Sponsorowane