Katalog

Z LionsHome możesz znaleźć najlepsze produkty w najniższych cenach. Wystarczy, że wpiszesz interesujący Cię produkt w pole wyszukiwania lub wybierzesz kategorię poniżej, aby mieć możliwość przejrzenia naszej oferty.
Akcesoria domowe › Kup teraz
Ogród › Kup teraz
Kuchnia › Kup teraz

O LionsHome

LionsHome daje Ci możliwość wyszukania najlepszych produktów w najkorzystniejszych cenach.

Z LionsHome możesz szybko i łatwo odkryć nowe rozwiązania dla swojego domu czy ogrodu. Z naszą pomocą nie tylko bez trudu odnajdziesz interesujące produkty, ale także porównasz ceny różnych sklepów i marek - aby wybór był jak najlepszy.

Często dopiero po wielokrotnym przejrzeniu produktów, ten właściwy przychodzi nam na myśl. Do wykończenia kuchni, łazienki czy sypialni potrzebujemy tej konkretnej inspiracji. Niezależnie,czy gustujemy w elegancji czy romantyzmie a być może stylu vintage, pomożemy znaleźć odpowiednie produkty. Pomagamy inspirować!

Odśwież łazienkę z nowymi akcesoriami do kąpieli, zmień jej wygląd tylko poprzez zmianę lustra. Stwórz swoje domowe SPA z przeróżnymi akcesoriami i dodatkami. Te małe zmiany niewiele kosztują, a mogą odświeżyć wystrój i poprawić komfort życia.

Nawet pokój dziecięcy to miejsce gdzie możesz oddać się fantazji, aby zmienić pomieszczenie w prawdziwe królestwo. Chociażby wybór łóżeczka, to nie lada wyzwanie, gdzie funkcjonalność musi iść w parze z wyglądem. Różowe łóżeczko będzie idealne dla małej księżniczki, podczas gdy chłopcom spodobają się popularne motywy z ich ulubionymi bohaterami. Najlepiej, aby do tworzenia wystroju zachęcić swojego malucha i wspólnie z nim dać się ponieść kreatywności. Nie potrzeba wiele, czasami to nowa tapeta czy dywanik, które zmienią i ożywią dziecięcy pokój.

Kuchnia to również idealna przestrzeń na kreatywne rozwiązania. Niewielkim nakładem pracy, możesz zmienić zwykłą kuchnię w ulubione miejsce wszystkich domowników. Odpowiedni dobór krzeseł lub krzeseł barowych to zaproszenie dla rodziny, by każdy znalazł miejsce dla siebie i chętnie spędził wspólnie czas.

Małe zmiany w pokoju gościnnym, takie jak nowe zdjęcia, wazony czy dywaniki nadadzą Twojemu mieszkaniu zupełnie nowy wygląd i przyciągną uwagę gości. Przejrzyj oferty naszych partnerów, aby wybrać odpowiednie meble i dodatki do domu i ogrodu. Niezależnie od preferowanego stylu znajdziesz coś dla siebie!