Katalog

Z LionsHome, możesz znaleźć najlepsze produkty w najniższych cenach.Po prostu wpisz interesujący Cię produkt w pole wyszukiwania albo wybierz kategorię na dole, aby mieć możliwość przejrzeć naszą ofertę.
Akcesoria domowe › Kup teraz
Ogród › Kup teraz
Kuchnia › Kup teraz

O LionsHome

LionsHome daje możliwość wyszukania najlepszy produktów w najkorzystniejszych cenach.

LionsHome daje możliwość aby szybko i łatwo znaleźć nowe rozwiązania dla domu czy ogrodu. Z pomocą LionsHome, wybór będzie jeszcze łatwiejszy.Z naszą pomocą nie tylko łatwiej będzie znaleźć interesujące produkty, ale będzie można porównać ceny różnych sklepów i marek. Tak aby wybór był jak najlepszy.

Często dopiero po wielokrotnym przejrzeniu produktów, ten właściwy przychodzi nam na myśl.Do wykończenia kuchni,łazienki czy sypialni potrzebujemy tej konkretnej inspiracji. Niezależnie,czy gustujemy w elegancji czy romantyźmie a być może stylu vintage, my pomożemy znaleźć odpowiednie produkty. Pomagamy inspirować!

Odśwież łazienkę z nowymi akcesoriami do kąpieli, zmień jej wygląd tylko poprzez zmianę lustra.Stwórz swoje domowe SPA z przeróżnymi akcesoriami i dodatkami.Te małe zmiany niewiele kosztują a mogą odświeżyć styl i poprawić komfort życia.

Nawet pokój dziecięcy to miejsce gdzie możesz stworzyć swoją przestrzeń kreatywną, aby zmienić pokój dziecka w prawdziwe królestwo.Chociażby wybór łóżeczka, to nie lada wyzwanie gdzie funkcjonalność musi iść w parze z wyglądem.Różowe łóżeczko będzie idealne dla małej księżniczki, chłopcom bardziej spodobają się popularne motywy z ich ulubionymi bohaterami.Najlepiej aby do wystroju pokoju zachęcić swojego malucha i wspólnie z nim dać się ponieść kreatywności. Nie potrzeba wiele, czasami to nowa tapeta czy dywanik, które zmienią i ożywią dziecięcy pokój.

Kuchnia to również idealne miejsce na kreatywne rozwiązania. Z niewielkim nakładem pracy, możesz zmienić zwykłą kuchnie w ulubione miejsce wszystkich domowników. Odpowiednia ilość krzeseł czy krzeseł barowych to zaproszenie dla rodziny by każdy znalazł miejsce dla siebie i chętnie spędził w kuchni czas.

Małe zmiany w pokoju gościnnym, takie jak nowe zdjęcia, wazony, dywaniki nadadzą Twojemu mieszkaniu zupełnie nowy wygląd i przyciągną uwagę gości.Przejrzyj oferty naszych partnerów aby wybrać odpowiednie meble i dodatki do domu i ogrodu.Niezależnie od preferowanego stylu, znajdziesz coś dla siebie!