Stopka

LionsHome.pl stanowi ofertę firmy:

LionsHome GmbH
Sophienstr. 16
10178 Berlin
Niemcy

E-Mail: info@lionshome.de (wyślij email)
Telefon: +49 (0) 30 - 120 534 090

CEO: Michael Röcker
Siedziba firmy: Berlin
Zarejestrowana: Amtsgericht Charlottenburg • HRB 163781 B
NIP: DE299199773

Odpowiedzialny za treść redakcyjną: Michael Röcker (Adres jak wyżej)


Ogólne informacje

W przypadku problemu z zakupami:
LionsHome nie jest sklepem online, w celu informacji o produkcie albo zakupie prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem oferującym dany produkt. W przypadku problemów ze sklepem prosimy kontaktować się z Europejską Komisją do rostrzygania sporów: http://ec.europa.eu/consumers/odr.

Treść

Podana treść jest przeznaczona do użytku własnego. Kopiowanie i publikowanie jest dozwolone jedynie na mocy pisemnej zgody, jeśli prawa autorskie treści należą do LionsHome.

Zawartość stron

LionsHome nie ma wpływu na zawartość stron połączonych z tą ofertą. Operatorzy są odpowiedzialni za zawartość stron połączonych z ich ofertami.

Zawartość treści

Na tej platformie, podmioty trzecie mają możliwość zamieszczania/postowania ich treści, które są publicznie dostępne. Ta oferta oferuje infrastrukturę techniczną do przechowywania i pozyskiwania tych informacji. Autorzy są odpowiedzialni za charakter treści, ktore publikują.

Prawa autorskie

Chronione marki i znaki handlowe używane przez podmioty trzecie podlegają obecnemu prawu autorskiemu zarejestrowanych właścicieli konkretnych marek. Nawet gdy nazwisko właściciela nie jest wymienione, marki i znaki handlowe są chronione przez podmioty trzecie.

Ilustracje

Niektóre zdjęcia i ilustracje zostały pozyskane z: photodune.com oraz graphicriver.net.