O nas

LionsHome jest platformą internetową skupiającą się wokół domu i wystroju. Naszą misją jest pomoc tym, którzy cenią sobie piękne wnętrza i sprawić by poczuli się przytulnie w swoich czterech ścianach. Mając ponad trzy miliony użytkowników miesięcznie w dziesięciu państwach, LionsHome jest jednym z czołowych liderów w dziedzinie Home&Living.

W samym sercu Berlina, nasz zespół codziennie dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu nowe idee, trendy i przydatne wskazówki jak urządzić mieszkanie. Aby urzeczywistnić nowe inspiracje, nasza wyszukiwarka pomoże Państwu znaleźć odpowiedni produkt spośród tych oferowanych na rynku. Naszą misją jest nie tylko oferowanie Państwu produktów od znanych i dużych marek, ale również promowanie produktów od lokalnych sklepów i producentów.

Ten duży wybór unikalnych i pięknych produktów sprawia, że serce każdego miłośnika wystroju wnętrz bije szybciej, w momencie tworzenia domu o jakim zawsze marzył!

Wszystko dla mojego pięknego domu!

Z LionsHome, odkryją Państwo nowe inspirujące idee, jak również odpowiednie produkty, aby urządzić mieszkanie.

Inspiracje

Pozwólcie się oczarować przez naszych specjalistów z dziedziny wystroju wnętrz z redakcji LionsHome. Z dużą ilością codziennych wskazówek, świetnych pomysłów projektowych, starannie dobranych zestawów produktów oraz aktualnych trendów wzorniczych, chcemy zainspirować i pomóc uczynić Państwa dom jeszcze piękniejszym. Niezależnie od tego czy zdecydują się Państwo na rustykalny styl country - house czy na romantyczny styl barokowy, my pomożemy spełnić każdy pomysł z cała gamą produktów, które dostępne są na naszej platformie.

Zakupy

Jako LionsHome, chcielibyśmy zaproponować Państwu najlepszą wyszukiwarkę produktów dla domu i wnętrza. Włożyliśmy wiele serca i wysiłku, aby stworzyć platformę, która umożliwi znalezienie konkretnego produktu z ponad 40 milionów ofert. Nasza wyszukiwarka umożliwia wyszukanie produktów na podstawie koloru, materiału marki czy też przedziału cenowego. Współpracujemy z dużą ilością sklepów i producentów, co ma dla nas ogromne znaczenie i wartość. Staramy się nie tylko współpracować z czołowymi markami, ale też umożliwiać mniejszym przedsiębiorstwom oferowanie swoich produktów. Mają Państwo możliwość, aby znaleźć swój wymarzony produkt spośród mnóstwa ofert 1,000 różnych sklepów.

Blogerzy & Eksperci

Oprócz codziennych wskazówek od naszych specjalistów dotyczących wystroju wnętrz, zrzeszamy również starannie wyselekcjonowanych ekspertów z różnych dziedzin życia. LionsHome BlogNetwork oferuje kompleksową bazę blogów z tematyki lifestyle, design czy gotowanie. Nie licząc artykułów napisanych przez naszą redakcję, mogą Państwo odkryć nowe, ekscytujące blogi i znaleźć wszystkie interesujące Państwa tematy. Staramy się zrzeszyć jak największą liczbę blogerów, aby nie przegapili Państwo żadnych nowych newsów i trendów.